Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa we Wręczy

  ul. Szkolna 50

  96-300 Żyrardów

  tel./fax:  +46 857 53 50

  e-mail:  spwrecza@wp.pl

Edukacja zdalna

         Zgodnie z rozporządzeniem MEN od 25 marca 2020 r. rozpoczynamy zdalne nauczanie. Kształcenie na odległość zgodnie z dzisiejszym stanem prawnym będzie trwało do 10 kwietnia 2020r. Będziemy realizowali podstawę programową wszystkich przedmiotów przewidzianych Ramowym Planem nauczania. Tygodniowy rozkład zajęć pozostaje bez zmian. Będziemy przesyłali Państwu materiały dla uczniów niezbędne do poznawania nowych treści oraz ćwiczenia potrzebne do ich utrwalenia. Otrzymacie Państwo również linki do materiałów w Internecie, które pomogą uatrakcyjnić zajęcia. Państwa dzieci mogą potrzebować pomocy, dlatego wszyscy pracownicy pedagogiczni naszej szkoły pozostają do dyspozycji Państwa i dzieci w dni robocze w godzinach swojej pracy. Otrzymacie państwo e-mile z propozycją popołudniowych konsultacji z nauczycielami w celu pomocy przy wykonywaniu zadań.

Chętnie odpowiemy też na Państwa pytania zadane sms lub e-mailem. Od 24 marca 2020 r.  nauczyciele będą przesyłali materiały niezbędne do realizacji zajęć następnego dnia. W celu monitorowania pracy dzieci prosimy o przesyłanie mms, e mail lub messengerem wykonanych ćwiczeń i prac. 

Aktywności, które będą oceniane podczas nauczania zdalnego to:

  1. Czytanie teksów online lub w trakcie połączeń telefonicznych i wideo rozmów.
  2. Przesłane pliki wykonanych zadań, prac plastycznych, nagrania wypowiedzi lub wypowiedzi uczniów w trakcie połączeń telefonicznych lub wideo rozmów.
  3. Rozwiązywanie różnorodnych quizów, wyzwań i testów online lub przesłanych
    e-milowo/ sms.
  4. Umiejętności matematyczne, treści społeczno-przyrodnicze online lub w trakcie połączeń telefonicznych/wideo rozmów.

Metody i formy pracy nauczyciele będą ustalali z Państwem indywidualnie w przesłanych wiadomościach i telefonicznie. Potrzebujemy Państwa pomocy i zrozumienia aby nasze dzieci nie ucierpiały w obecnej sytuacji.

Na stronie Facebooka szkolnego https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-Wr%C4%99cza-1956126951379041/  oraz stronie internetowej Szkoły w zakładce Punkt Przedszkolny będą umieszczane na bieżąco materiały do wykonania przez przedszkolaków.

Rodzice z Oddziału Przedszkolnego tak jak opiekunowie uczniów z klas I-III będą mieli indywidualny kontakt z nauczycielami.

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Kontakt do Szkoły Podstawowej we Wręczy

Szkoła Podstawowa we Wręczy

  ul. Szkolna 50

  96-300 Żyrardów

  tel./fax:  +46 857 53 50

  e-mail:  spwrecza@wp.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu - Szkoła Podstawowa we Wręczy