Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa we Wręczy

  ul. Szkolna 50

  96-300 Żyrardów

  tel./fax:  +46 857 53 50

  e-mail:  spwrecza@mszczonow.pl

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 2019.11.24
  Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

  Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

  20 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. To dzień koloru niebieskiego, koloru charakterystycznego dla Unicef organizacji działającej na rzecz dzieci. Była okazja do przypomnienia wszystkim jakie są prawa dziecka, w jakich sytuacjach te prawa bywają łamane, gdzie szukać pomocy kiedy ktoś narusza nasze dziecięce prawa.

 • 2019.11.24
  Dzień Życzliwości w naszej szkole

  Dzień Życzliwości w naszej szkole

  Obchodzony w naszej szkole 21 listopada. Według uczniów życzliwość to bycie dobrym, pomocnym, koleżeńskim, miłym w stosunku do innych ludzi. Z tej okazji powstało drzewo życzliwości, na którym każdy uczeń zawieszał na kartce miłe słowo do kolegi, koleżanki, pani nauczycielki. Cała inicjatywa obdarowywania innych dobrym słowem bardzo wszystkim się spodobała, drzewo zaowocowało mnóstwem życzliwych słów.

 • 2019.11.24
  Pasowanie na przedszkolaka

  Pasowanie na przedszkolaka

  Dnia 22 listopada 2019 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym ,,Kubuś Puchatek” przy Szkole Podstawowej we Wręczy. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice, dyrektor Szkoły pani Małgorzata Janiszek, nauczyciele, pomoce nauczycieli oraz dzieci ze szkoły. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem wychowawcy i pomocy nauczyciela. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania używając magicznego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, medale oraz drobne upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w sali czekała na nich słodka niespodzianka – przygotowana przez rodziców.

 • 2019.11.14
  Aleee Cyrk w naszej szkole

  Aleee Cyrk w naszej szkole

  14 listopada odwiedził nas cyrk „Szok”. To co zaprezentowali, było naprawdę szokująco fantastyczne. Z otwartymi buziami, szeroko otwartymi oczami oglądaliśmy całe show.

  Oprawa muzyczna, rekwizyty, wykonanie … pełny profesjonalizm. Bardzo nam się podobało.

 • 2019.11.14
  Odwiedziny w Liceum w Puszczy Mariańskiej

  Odwiedziny w Liceum w Puszczy Mariańskiej

  8 listopada wspólnie ze społecznością uczniowską Liceum o godz. 11.11 odśpiewaliśmy Hymn Narodowy.

  Ponad to w ramach doradztwa zawodowego zapoznaliśmy się z zawodem żołnierza, odbyliśmy ćwiczenia z musztry pod dowództwem licealistów :). Na koniec marszowym krokiem opuściliśmy budynek szkoły.

Stronicowanie

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Kontakt do Szkoły Podstawowej we Wręczy

Szkoła Podstawowa we Wręczy

  ul. Szkolna 50

  96-300 Żyrardów

  tel./fax:  +46 857 53 50

  e-mail:  spwrecza@wp.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu - Szkoła Podstawowa we Wręczy