Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa we Wręczy

  ul. Szkolna 50

  96-300 Żyrardów

  tel./fax:  +46 857 53 50

  e-mail:  spwrecza@mszczonow.pl

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 2020.02.05
  Sto lat Babciu, sto lat dziadku!

  Sto lat Babciu, sto lat Dziadku!

  Dzień Babci i Dziadka

  Z tej okazji przedszkolaki przygotowały artystyczny występ dla Babci i Dziadka. Były wierszyki,  piosenki i tańce. Do życzeń dołączyli uczniowie klas 1-3 prezentując koncert piosenek dla przybyłych gości. Każde dziecko przygotowało upominek dla Babci i Dziadka. Nie zabrakło wspólnego czasu przy  stole przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez Radę Rodziców.

 • 2020.02.05
  Hej Karnawał!

  Hej Karnawał!

   W karnawale same bale… więc i odbył się bal w naszej szkole. Bal z przebierańcami. W super atmosferze bawili się księżniczki, pszczółki, piraci, kowboje, wróżbici, koty, roboty. Przy dźwiękach muzyki tańczyliśmy, rywalizowaliśmy w konkursach spędzając razem bardzo miło czas.

 • 2020.01.02
  Szkolne Jasełka

  Szkolne Jasełka

  Uczniowie klas 1-3 pod opieką nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej przygotowali piękne przedstawienie z okazji zbliżających  się świąt.  Było bardzo nastrojowo i magicznie.

 • 2020.01.02
  Spotkanie z Mikołajem

  Spotkanie z Mikołajem

  Takiego dnia dzieci się nie spodziewały. Mimo, że przez cały rok starały się być bardzo grzeczne:)

  Do naszej szkoły przybył ulubieniec wszystkich dzieci – Św. Mikołaj. Po rozmowach, wspólnym kolędowaniu przyszedł czas na prezenty. Prezenty, które sprawiły ogromną radość każdemu. Dziękujemy Mikołaju i nie zapomnij o nas w przyszłym roku.

  Będziemy grzecznie czekać – obiecują dzieci:))

 • 2020.01.02
  Szkolne Andrzejki

  Szkolne Andrzejki

  Hokus pokus czary mary…. Tak rozpoczynaliśmy każdą andrzejkową wróżbę. A było ich wiele, dla każdego coś dobrego i niespodziewanego :) Uczniowie i przedszkolaki odkrywały swoją przyszłość, dowiadując się jakie imiona będą mieli ich przyszłe sympatie, wiemy kto zaopiekuje się naszym chorym zwierzakiem jako weterynarz, kto będzie piekł pyszne bułki lub kto  zaprojektuje przyszłe osiedla mieszkaniowe. Były wróżby z butami, różańcem i wiele innych.  Teraz pozostało nam czekać, aż to, co wywróżone zacznie się spełniać :)

Stronicowanie

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Kontakt do Szkoły Podstawowej we Wręczy

Szkoła Podstawowa we Wręczy

  ul. Szkolna 50

  96-300 Żyrardów

  tel./fax:  +46 857 53 50

  e-mail:  spwrecza@wp.pl

[obiekt mapy] Mapa dojazdu - Szkoła Podstawowa we Wręczy